Bursa’da Oyun Grubu, Kreş ve Anaokulu Önerileri

Daha önce İstanbul, Ankara ve İzmir için yazdığım oyun grubu, kreş, anaokulu önerileri oldukça fazla ilgi gördüğü için elimden geldiği kadar diğer büyük şehirlerle de devam etmeye karar verdim. Burada genel olarak ebeveynlerin ve çocukların memnun kaldığı okulları paylaşmaya çalışacağım. Unutmayın ki her okul herkese uymayabilir ve herkesin tecrübesi aynı olmayabilir. Bu liste size okul arayışınızda fikir vermesi için güzel geri dönüşleri olan okullar arasından oluşturuldu, umuyorum yardımcı olur. Okullar hakkında fazla detaya girmeden bulundukları semt ve hitap ettiği yaş grupları ile birlikte iletişim kurabileceğiniz websitelerini paylaşacağım. Buyurun o zaman Bursa’da oyun grubu, kreş ve anaokulu önerileri sizlerle…

Çocuklar için Harçsız Pasaport Nasıl Çıkartılır?

Bursa’da Oyun Grubu, Kreş ve Anaokulu Önerileri

Çocuğunuzu kreşe gönderirken ihtiyacınız olabilecek tüm ürünler için şurayı inceleyebilirsiniz.

Ekol Tabiat Anaokulları: Yıldırım ve Gürsu’da iki kampüsü bulunan okulda 3 – 6 yaş arası çocuklar kabul ediliyor. Reggio Emilia yaklaşımıyla çift dilde eğitim veriliyor.

ekoltabiatkoleji.com/anaokullarimizda-egitim

Özel Sevgi Diyarı Anaokulu: Yıldırım’da yer alan okul, 3-6 yaş arası çocuklar için 9 ay eğitim öğretim, 3 ay yaz okulu olarak hizmet veriyor.

ozelsevgidiyarianaokulu.com

Kavram Koleji Anaokulu: Yıldırım’da yer alan okul, 4-6 yaş arası çocuklar için anaokulu hizmeti veriyor.

kavram.k12.tr

Tad Preschool: Özlüce’de yer alan Türk Amerikan Derneği’nin okul öncesi eğitim kurumu, 2-6 yaş arası çocukları kabul ediyor.

tadpreschoolbursa.com

Zeynep Anaokulu: Özlüce’de yer alan okul, 3-6 yaş arası çocukları kabul ediyor.

zeynepanaokulu.com.tr

Başka Dünya Anaokulu: Özlüce’de yer alan okul, 3-6 yaş aralığındaki çocuklar için eğtim veriyor.

baskadunya.com.tr

Bursa Neş’eErberk Anaokulu: Özlüce ve Dobruca’da şubeleri bulunan okulda 2-3 yaş arası için oyun grupları, 3-6 yaş arası için rotasyon grupları var.

neseerberkegitimkurumlari.com

Özel Bursa Kültür Okulları Anaokulu: Özlüce ve Bademli’de kampüsleri bulunan okul, anaokulu için 5-6 yaş grubu çocukları kabul ediyor.

kulturokullari.com/bursa-ozel-anaokulu

Bilfen Anaokulu: Nilüfer ve Bademli’de şubeleri bulunan okul, 3-6 yaş arası çocuklar için anaokulu hizmeti veriyor.

bilfen.com/tr/anaokulu/okullarimiz

İlk Çizgi Anaokulu: Nilüferköy ve Doburca’da şubeleri bulunan okul, 3 yaştan itibaren çocukları kabul ediyor. İngilizce ve Türkçe olarak çift dilde eğitim veriliyor.

ilkcizgi.com.tr

NOSAB Kreş Akademi: Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde yer alan kreşe, 2-6 yaş arası çocuklar kabul ediliyor.

nosab.org.tr/kres-hakkinda-18/tr

Oyunbaz Okul: Nilüfer’de yer alan okul, 3-6 yaş arası çocukları kabul ediyor. 5 tam gün veya 5 yarım gün seçenekleri bulunuyor.

oyunbazokul.com

Kuş Ağacı Çocuk Köyü: Nilüfer 19 Mayıs’ta yer alan okul, 2-6 yaş grubu çocukları alıyor. Tam zamanlı ve yıllık eğitim programı veya aylık olarak yarım gün sabah oyun grubu ve hafta sonu oyun grubu seçenekleri bulunuyor, ayrıca yaz okulu var. Çocukların doğayla içiçe olmasını isteyen ailelerin seveceği bir okul.

instagram.com/kusagaci.cocukkoyu

Harikalar Diyarı: Nilüfer 19 Mayıs’ta yer alan okul, 2-6 yaş arası çocukları kabul ediyor.

bursaharikalardiyari.com

Atölye Kafa Kafaya: Nilüfer Altınşehir’de yer alan okul, 10 ay – 4 yaş arası çocuklar için ebeveynli gelişim grupları, 3-5 yaş arasındaki çocuklar için anaokulu ve haftanın belirli günleri katılımlı atölyeler şeklinde hizmet veriyor.

atolyekafakafaya.com

Özel Kutup Işıkları Anaokulu: Nilüfer Altınşehir’de yer alan okul, 3-6 yaş arası çocuklar için okul öncesi eğitim veriyor.

kutupisiklarianaokulu.com

Side Kreş Bursa: Nilüfer Altınşehir’de yer alan okul, 0-6 yaş arası çocukları kabul ediyor. Branş derslerine ek olarak İngilizce, Almanca ve Fransızca dersleri bulunuyor.

instagram.com/sidekresbursa

MEB Özel Masal Evi Anaokulu: Nilüfer Altınşehir’de yer alan okul, 3-6 yaş arası çocukları kabul ediyor. Normal programa ek olarak Cumartesi günleri ebeveynlerin de katılabileceği masal akademisi programları var.

masalevianaokulu.com

Derin Düşler Anaokulu & Atölye: Anaokulu 19 Mayıs’ta, atölye Altınşehir’de yer alıyor. 3-4 yaş arası için sabah veya akşam yarım gün ebeveynsiz oyun grupları, 18 ay- 3 yaş arası haftada 2 gün 2’şer saat oyun grupları, 5-6 yaş için tam gün anaokulu hizmeti veriyor.

instagram.com/derindusleregitim

Özel Tan Yeri Anaokulu: Nilüfer Üçevler’de yer alan okul, 3-6 yaş çocukları kabul ediyor. Waldorf eğitim anlayışını benimsiyorlar. Organik beslenme var.

tanyeriokullari.com

My Kolej Anaokulu: Nilüfer Beşevler’de yer alan okul, 3-6 yaş arası çocuklara anaokulu hizmeti veriyor.

mykolejbursa.com

Akrida Anaokulu: Nilüfer Beşevler’de yer alan okul, 4-6 yaş arası çocuk kabul ediyor.

akridaokullari.com/Kampus-Bursa-Nilufer-Anaokulu

Küçük Şeyler Anaokulu: Nilüfer Odunluk’ta yer alan okul, 3-6 yaş arası çocuklara eğitim veriyor.

nilufer.kucukseyler.com.tr

Masal Şatosu Montessori Anaokulu: Nilüfer’de yer alan okul, 3-6 yaş arası çocuklar kabul ediliyor. Normal müfredatlarına ek olarak belli saatlerde İngilizce, drama ve jimnastik dersleri de veriliyor.

masalsatosuanaokulu.com

Bursa Orman Okulu: Nilüfer’de yer alan okul, 3-6 yaş çocukları kabul ediyor. Yemek ve dinlenme saatleri dışında dört mevsim boyunca orman ziyaretleri ve açık hava etkinlikleri yapıyorlar. Yemeklerde şeker, beyaz un vs. kullanımı yok, organik beslenme var. Hafta sonları ayrıca ebeveyn katılımlı orman atölyeleri düzenliyorlar.

bursaormanokulu.com

Deniz Yıldızı Anaokulu: Mudanya ve Nilüferköy’de şubeleri bulunan okul, 3-6 yaş arası çocukları kabul ediyor.

denizyildizi.k12.tr

MEB Özel Bademli Anaokulu: Mudanya Bademli’de yer alan okul 3-6 yaş arası çocukları kabul ediyor. 3 tam gün, 5 yarım gün sabah veya öğlen seçenekleri bulunuyor. Çift dilde eğitim veriliyor.

bademlianaokulu.com

Pembe Kule Montessori Anaokulu: Mudanya Bademli’de yer alan okul, 3-6 yaş arası çocuklar için İngilizce, Almanca ve İspanyolca eğitim veriyor.

pembekule.com

Mika Anaokulu: Mudanya Güzelyalı’da yer alan okul, 3-6 yaş arası çocukları kabul ediyor. İngilizce, Almanca, Fransızca dersleri, yaz kış yüzme dersler, bale, enstrümanlı müzik dersleri gibi ekstra branş dersleri var.

mikaanaokulu.com

Bursa Çocuk Üniversitesi: Merkez kampüsü Demirci’de yer alan ve şehir içinde pek çok kampüsü bulunan okul, 3-6 yaş arası çocukları kabul ediyor. Okulun diğer şubeleri Bademli, Osmangazi, Gemlik, Kestel, Özlüce, İnegöl, Nilüfer, Karaman, Mustafakemalpaşa, Balat ve Acıbadem’de yer alıyor.

bursacocukuniversitesi.com.tr

Kaplan Okulları Anaokulu: Nilüfer, Ovaakça ve Yıldırım’da şubeleri bulunan okul, 3-6 yaş grubu çocukları kabul ediyor. Haftada iki ders yabancı öğretmenlerle yapılıyor.

kaplanokullari.com/okullar/anaokulu

Selvin Öğretmen Montessori Anaokulu: Osmangazi Ahmetbey’de yer alan okul, 1-6 yaş çocukları kabul ediyor. 1-4 yaş arası çocuklar için oyun grupları, 4-6 yaş arası için okul öncesi eğitim veriliyor.

selvinogretmen.com

Özel Yiğitalp Anaokulu: Konak, Beşevler, Özlüce ve Altıparmak’ta şubeleri bulunan okul, 3-6 yaş arası çocukları kabul ediyor.

yigitalpanaokulu.com/iletisim

İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu: Hamitler, Özlüce ve İnegöl’de şubeleri bulunan okul, 3-6 yaş arası çocuklar için anaokulu hizmeti veriyor.

dogakoleji.k12.tr/okul-oncesi-11-9

Yukarıda saydıklarımın dışında, Bursa’da MEB’e bağlı tüm anaokullarının listelendiği bir sayfa buldum. Yaşadığınız ilçeye göre arama yapabilirsiniz, aşağıda paylaşıyorum.

bursa.meb.gov.tr/teba/Home/okultanitim?KurumTuru=Anaokulu

Çocuğunuzu kreşe gönderirken ihtiyacınız olabilecek her şey için şurayı inceleyebilirsiniz.

Sizin memnun kaldığınız ve burada olmayan bir kurum varsa, ya da bu listedeki kurumlar hakkında paylaşmak istediğiniz bir ek not varsa, yorumlara yazmaya çekinmeyin lütfen.

Daha iyi içerikler üretebilmemiz için soru, eleştiri ve beğenilerinizi yorum olarak bekliyoruz. Yazar olmak isterseniz sitedeki iletişim menüsünden formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Ebeveynler için faydalı bilgiler, etkinlikler, seyahat ipuçları ve gezi rehberleri paylaşmaya devam edeceğiz. Tüm bunlardan haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Instagram: cokgezencocuklar

Facebook: cokgezencocuklar

Bursa’da Oyun Grubu, Kreş ve Anaokulu Önerileri” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s